banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

HEMŞİRELER HAFTASI
 Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “İnsan sağlığı için özveriyle çalışan hemşirelerimize ne kadar şükran duysak azdır” dedi.

Başkan Mahçiçek, Hemşireler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında, hemşireliğin, sevgi, merhamet ve sabır gerektiren onurlu bir meslek olduğunu belirtti. Sağlığın, insanoğlu için en temel ihtiyaçlardan biri olduğunu ifade eden Başkan Mahçiçek, mesajında şu düşüncelere yer verdi:

“Şüphesiz sağlık hizmeti aldığımız en önemli şahsiyetlerin başında da, şefkatli elleri ile hemşirelerimiz gelmektedir. Merhametli yürekleri ile insanlarımızın sağlığına kavuşması için gayret gösteren hemşirelerimizin haftasını yürekten kutluyorum.

Elbette ki, hemşirelik bir iş kolu olmasından öte, sevgi, saygı, özveri ve duyarlılık gerektiren bir meslek grubudur. Hemşirelerimiz de dünden bu güne görevlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Dün Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda canlarını hiçe sayarak görev yapan hemşire kardeşlerimiz, bu gün de ülkemizin her bucağında ve özellikle de doğu ve güneydoğuda gecelerini gündüzlerine katarak hizmet vermektedirler.

Dolayısıyla onlara ne kadar minnet duysak azdır. Bu vesileyle, hemşire kardeşlerimizin temel özlük hakları başta olmak üzere tüm taleplerinin karşılanmasını temenni ediyor, kendilerine şükranlarımı sunuyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol