banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

HALİL İBRAHİM GÖK’ÜN MUTLU GÜNÜ!

01 Temmuz 2012 Pazar 10:26
Bu haber 5034 kez okundu

Halil İbrahim Gök, oğlu Cihat Gök’ü nişanlamanın dayanılmaz mutluluğunu yaşıyor.

HALİL İBRAHİM GÖK'ÜN MUTLU GÜNÜ!
banner656

Kahramanmaraş Tedaş Eski Genel Müdürü, kısa bir süre de olsa Kahramanmaraş Özel İdare Genel Sekreterliği ardından, soluğu Ankara’da alan ve bugün itibariyle Enerji Bakanlığında Daire Başkanı olarak bürokratik görevini sürdüren şehrimizin tanıdık ve düzgün insanı Halil İbrahim Gök, oğlu Cihat Gök’ü nişanlamanın dayanılmaz mutluluğunu yaşıyor.

Hafta içinde, Tarım Bakanlığı Konukevinde gerçekleşen  nişan töreninde, Halil İbrahim- Kifayet Gök çiftinin yakışıklı oğlu ve damat adayı Cihat Gök ile, aynı kurumda, Ekonomi Bakanlığında uzman olarak çalışan güzel gelin Elif hanım ile evliliğe giden ilk yola adım atmış oldular.

Göz kamaştıran ve büyük ilgi toplayan nişana törenine damat beyin eniştesi Emrah Hatınoğlu, planlama uzmanı Fadime Hatınoğlu, Erkam Gök, Sümeyye Gök, hatırı sayılır insan Abdullah İnanç, Ankara’yı fetheden Maraş (Hartlaplı) işadamı Faruk Bilgili, Gök ailesinin dostları yanında, aslen Konyalı olan gelini hanımın babası Metin ve Türkan Erol, kızlarının mutlu günlerini dostları ile paylaştılar.

Gençlerin yüzüğünü Abdullah İnanç alırken, nişan töreninde Ankara bürokrasinin sevilen  yüzü H.İbrahim Gök de dualarını esirgemedi, gençlere mutluluklar diledi.

Yorum Gönder