banner1078
Öne Çıkanlar PAZARCIKLI TARAFTAR GRUBU İSYANDA PROF. AYCAN: ÇANAKKALE PAZARCIKTA BELİRSİZLİK HÂKİM PİAZZA AİLESİ İFTARDA BULUŞTU PAZARCIK MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ

Bu haber kez okundu.

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ, GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
 Fakülte personeli, evlerinde hazırladıkları yemekleri kurulan iftar sofrasında eşleri ve çocuklarıyla birlikte paylaştı. GSF Sergi Salonunda düzenlenen iftar yemeğine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, GSF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Özdoğan ile birlikte fakülte personeli ve aileleri katıldı.

Rektör Deveci, GSF personel ve aileleri ile beraber iftara katılmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, bu tarz iftarın Üniversitemizde yaygınlaştırılması gerektiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

GSF Dekanı Özkarcı ise huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşabilmek dileği ile tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederken, gelecek yıllarda da geleneksel ramazan iftarında buluşmak temennisinde bulundu.

Dekan Özkarcı, iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen fakülte personeli ve ailelerine teşekkür etti.

Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonunda büyük bir katılımla samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen iftar yemeğinin ardından misafirler çay eşliğinde sohbet etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol