banner1078
Öne Çıkanlar ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! İSKEP BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR

Bu haber kez okundu.

GÖKSUN’DA İFTAR GELENEĞİ SÜRÜYOR
 Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve İlçe Kaymakamı Cengiz Ayhan, her yıl olduğu gibi ilk iftarlarını Belediye İş Merkezinde kurulan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte yaptılar. Yaklaşık üçyüz elli kişinin katıldığı iftar çadırında Başkan Aydın ve Kaymakam Ayhan, bir süre vatandaşlara yemek dağıtarak Ramazanlarını kutladılar.

 

Başkan Aydın, iftarda yaptığı konuşmada, “Dört yıldır kesintisiz olarak devam ettirdiğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz  İftar Çadırı uygulaması ile yediden yetmişe herkesi aynı sofrada buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünde ilk ifrtarımız vatandaşlarımızla birlikte yapıyoruz. Rabbim, Ramazan-ı Şerifin tüm dünya müslümanlarının iyiliğine, hayrına, barışına ve güvenine vesile kılsın inşallah. Halkımızı ve Milletimizi huzur ve güven içinde güzel ibadetler yaparak rızasına muvaffak olarak yaşamayı nasip etsin’’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol