banner1078
Öne Çıkanlar ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! İSKEP BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR

Bu haber kez okundu.

GÖKSUN’DA GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI
 AK Parti Kahramanmraş Milletvekili İmran Kılıç ve Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Belediye İş Merkezi Meydanında düzenlenen iftar buluşmasında masaları tek tek dolaşarak iftar programına katılan vatandaşlarla tek tek ilgilenerek, Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ettiler.

 

AK Parti Kahramanmraş Milletvekili İmran Kılıç, iftar programında yaptığı konuşmada, “Sizler adına Ankara’da komisyonlarda genel kurulda istisnasız görevimizin başındayız. Ve her vesileyle de siz halkımızın değerli milletimizin içindeyiz. Sizlerle beraber olmak bizim için büyük bir gurur vesilesidir, şereftir, iftihardır. Bu duygularla ramazan ayınızı yeniden tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Allah ibadetlerimizi kabul eylesin” dedi.

 

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin mobil mutfak tırı ile destek verdiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, geleneksel iftar programının dördüncüsünü yaptıklarını belirterek, dinimizin emri olan birlik, beraberlik, dirlik ve kaynaşma ortamını sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

 

Zenginle fakiri aynı sofrada buluşturmanın onur vesilesi olduğunu ifade eden Başkan Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:

 

“Rabbim bizleri bu güzel ülkemizde her zaman bağımsız ve hür bir şekilde ibadetini yapan, onuruyla ülkesinde dimdik yaşayan insanlardan eylesin. İnşallah rabbim bu birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eyleyecek. Bizler birbirimizi sevdiğimiz sürece, saydığımız sürece, birbirimize olan hoşgörümüzü devam ettirdiğimiz sürece inşallah bu ülke payidar olacak. Hepinizin Ramazan-ı Şerifinizi kutluyorum. İnşallah bu ay vesilesiyle rahmete ve mağfirete muhatap olalım, Rabbim günahlarımızı affeylesin. Hepinize tekrar hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum.”

 

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Mustafa Türken’in okuduğu Kuranı Kerim tilavetinin ardınan vatandaşlar hep birlikte iftar yaptılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol