banner1165
Öne Çıkanlar GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BASIN AÇIKLAMASI KAZIM KARAKUŞ; OYUNLARI BOZACAĞIZ Şehircilik dizi

Bu haber kez okundu.

GÖKSUN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN, REKTÖR CAN’I ZİYARET ETTİ
 KSÜ Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette yeni görevi münasebetiyle Rektör Can’ı tebrik eden Başkan Aydın, Sayın Can’ın Rektörlük görevinin Kahramanmaraş ve ülkemiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’a ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkürlerini ifade eden Rektör Can, “Üniversite yönetimi olarak yerel yönetimlerle kurulan güçlü bağların üniversitemizin ve şehrimizin sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında önemli bir unsur olduğunu düşünüyoruz. Bizler KSÜ olarak yerel yönetimlerimize akademik anlamda destek vermeye ve ortak projelere imza atmaya her zaman hazırız. Yerel yöneticilerimizin de bu konudaki olumlu yaklaşımları bizi son derece memnun ediyor. Hepimizin ortak hedefi Kahramanmaraş’ımıza ve ülkemize hizmet etmek. Bu anlamda daha güzel bir geleceği birlikte tesis edeceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol