banner1052
Öne Çıkanlar MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ BEN İNANIYORUM KAHRAMAN KURS MERKEZİNDE YARIŞMA MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ KADINLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

GAZETECİ ÖMER KÖSEBALABAN’I KAYBETTİK

Yeşil Afşin Gazetesi imtiyaz sahibi Ömer Kösebalaban Kayseri’de tedavi gördüğü Acıbadem hastanesinde vefat etti. Kahramanmaraş ve bölgede tanınan saygın bir yeri olan Afşin’de günlük olarak yayımlanan Yeşil Afşin Gazetesinin imtiyaz sahibi Ömer Kösebalaban yakalandığı amansız hastalığı yenemeyerek ebedi âleme göçtü. Afşin’de uzun yıllar önce babası merhum Abdullah Kösebalaban tarafından kurulan Yeşil Afşin Gazetesi ilkeli yayıncılığı ile Anadolu’da birçok yayın organına örnek bir gazete olarak toplumun hafızasında yer edinmiştir.

AFŞİN İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ DE YAPTI

Babasının vefatı sonrasında işin başına gelen Ömer Kösebalaban 2009-2014 yılları arasında Ak Parti listesinden Afşin İl Genel Meclisi üyesi olarak da çok sevdiği Afşin ilçesine hizmet vermeye gayret etti. Bir süre önce yakalandığı Akciğer kanseri nedeniyle iş yoğunluğunu azaltırken tedavi oluyordu. Geçtiğimiz gün Kayseri’de Acıbadem Hastanesinde hayata tutunamayarak vefat etti. Cenazesi 17 Eylül 2019 Salı Günü Afşin Ulucamii de öğle namazı kaldırılacaktır.

KİMLİK GAZETESİ olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevdiklerine, Türk Basınına, meslektaşlarımıza baş sağlığı diliyoruz.

Kaynak; Afşin haber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1048

banner1050

banner1054banner1055