Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

Erkoç’tan başsağlığı mesajı
 Erkoç yazılı açıklamasında; “Kahramanmaraş’ın bağrından çıkan Şair Yazar Abdurrahim Karakoç’un tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesinin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yazdığı şiirler, insanımızın dilinde, marşlara, türkülere, ezgilere dönüşmüş, aziz milletimize de moral ve coşku kaynağı olmuştur. Abdurrahim Karakoç, edebiyat hayatında aziz milletimizin dertleriyle dertlenen yüreğinde her zaman insanımızın kaygısını duyan bir yaşam biçimini benimsemiştir.


Aziz milletimizin dertlerini ve sıkıntılarını, duygularını hiçbir baskıya boyun eğmeden şiirleriyle ifade etmiş, bu büyük dava adamı milletimizin gönlünde taht kurmuştur. Fikirleri, ilelebet hafızalardan silinmeyecektir”
dedi.

Erkoç son olarak; büyük fikir dava adamı Abdurrahim Karakoç’a Allah’tan rahmet, ailesine, edebiyat dünyasına ve aziz milletimize başsağlığı diledi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol