banner1078
Öne Çıkanlar PAZARCIKLI TARAFTAR GRUBU İSYANDA PROF. AYCAN: ÇANAKKALE PAZARCIK MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ PAZARCIKTA BELİRSİZLİK HÂKİM PİAZZA AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ’DE ÇÖPBİDONLARINA ESTETİK KAFES
  Erdemli’ye ilkleri yaşatmaya devam ettiklerini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, şehrin güzel bir görünüme kavuşması adına bu tür çalışmalara imza atmayı sürdüreceklerini belirtti.Erdemli Belediyesi Temizlik ve Çevre Koruma Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde sürdürülen çalışmada, bütün çöp bidonları estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Bu çalışmanın Erdemli sokaklarını güzel bir görünüme kavuşturacağına vurgu yapan Başkan Tollu, bu güzel çalışmayla bir turizm kenti olan Erdemli’de görüntü kirliliğinin de önüne geçeceklerini dile getirdi.

Erdemli’nin daha yaşanabilir ve göze gönle hitap eden bir kent olabilmesi için her türlü çalışmayı yaptıklarını dile getiren Tollu, “temiz, yemyeşil ve estetik bir Erdemli için çalışmalarımız aralıksız sürecek. Erdemli bizimle ilkleri yaşamaya devam edecek” dedi. Belediye ekiplerinden alınan bilgilere göre çöp bidonları için dizayn edilen estetik kafeslerin ilçe genelinde bulunan tüm çöp bidonlarına hızlı bir şekilde uygulanacağı öğrenilirken, ekipler vatandaşlardan, ilçenin daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşması adına yapılan hizmetlere sahip çıkılmasını ve bu konuda aşırı hassasiyet göstermelerini rica ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol