ERDEMLİ, TARİHİNDE GÖRMEDİĞİ HİZMETLERLE BULUŞUYOR

10 Ocak 2019 Perşembe 14:35
Bu haber 353 kez okundu

Erdemli Belediyesi, ilçe yollarının bakım, onarım ve yapım faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Çeşmeli yolları yenileniyor.

ERDEMLİ, TARİHİNDE GÖRMEDİĞİ HİZMETLERLE BULUŞUYOR
2014 Büyükşehir Yasası sonrasında çalışma alanında genişleme olan Erdemli Belediyesi, bu genişlemeye rağmen çalışmalarına, aksaklığa mahal vermeden devam ediyor. İlçe yollarını sadece asfaltlayarak bırakmayan Belediye, denetlemeleri yaparak bakım ve onarımı da gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Çeşmeli yollarını yenileyen Erdemli Belediyesi, hizmetlerin ara vermeden devam edeceğini bildirdi.

Erdemli Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü faaliyetlerle vatandaşın rahat, ferah ve refah içerisinde yaşamasını sağlıyor. Bu faaliyetler kapsamında Çeşmeli Mahallesinde de çalışma yürüten ekipler, kış aylarında yaşanabilecek hava muhalefetine karşı da hazırlıklarını tamamlamış durumda.

Yapılan çalışmalardan oldukça memnun olan vatandaşlar, hizmetlerden dolayı Başkan Tollu ’ya teşekkür dileklerini iletti. Mahalle sakinlerinden Ferhat Çelik yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi,

“İki yıldır burada hayvancılık yapıyorum, Belediye yolları yapıyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Herhangi bir sorunumuzda bildiriyoruz ve hemen çözülüyor.”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin kalkınmasına yönelik her alanda hizmet ürettiklerini ve bu çalışmalarda önceliklerinin vatandaşların rahatı olduğunu ifade etti. Özellikle kış aylarında yaşanan mağduriyeti en aza indirmek için ara vermeden, sıfır rakımdan iki bin beş yüz rakıma kadar her noktada çalışma yürüttüklerini bildiren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hizmetlerin devam edeceğini bildirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder