banner1165
Öne Çıkanlar EDELER Grubundan Süper Açılış AİLECEK CAMİDE GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM N. ARDA KAÇAR 6. YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI ÖZTURAN: PANİK SIK GÖRÜLMEYE BAŞLAYAN BİR RAHATSIZLIK

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN KANAL TEMİZLİĞİ
 Yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Kocahasanlı mahalle muhtarı adem Arslan, belde belediyesi iken büyük sıkıntı çektiklerini belirterek, '' iyi ki büyükşehir yasası çıktı. Kasabamız mahalleye dönüşerek Erdemli Belediyesine bağlandı. Böylece susadığımız hizmete ilçe belediyesi sayesinde kavuştuk. Yollarımız yapıldı, sosyal tesislerimiz yapıldı, temizlik çalışmaları zamanında ve güzel yapılıyor. Camilerimize, okullarımıza ve Kuran kurslarımıza bakım ve temizlik hizmetlerinden başka her türlü destek veriliyor. Bunun İçin belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. '' şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'da tüm mahallelere eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını belirterek Kocahasanlı'da yapılan kanal temizliğinin belediye kanununa göre kendi görev ve yetkilerinde olmadığını bu işin DSI'ne ait olduğunu vurguluyarak '' biz hizmetleri hakkın ve halkın rızası için yapıyoruz. Kendi yetki alanımızda olmasada işin önemi bakımından sosyal belediyecilik ve sorumluluk anlayışıyla kanal temizliğinide yapıyoruz. Önemli olan halkımızın rahatı ve huzuru için birşeyler yapabilmektir.'' Şeklinde konuştu.

Erdemli Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla Kocahasanlı kanalı kış mevsiminde akıntıyla gelen sazlık ve çamurlardan temizenerek kış öncesi yeni sezona hazır ve temiz bir hale getirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol