Öne Çıkanlar dizi BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI Akbaba Ailesi

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN CAMİLERİN TEMİZLİĞİ

Çalışmalardan dolayı kendilerine tebrik ve teşekkür yağdığını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “biz bu hizmeti Allah’ın rızasını kazanmak için yapıyoruz. Vatandaşlarımızın beğenisini ve teşekkürlerini kazanmak da bizim için ayrı bir motivasyon sağlıyor” dedi.

Erdemli Belediyesinin her konuda olduğu gibi cami temizliği konusunda da çok ciddi çalışmalara imza attığını vurgulayan Başkan Tollu, Cami temizliği çalışmalarının son hız devam ettiğini söyledi. Talep geldiğinde sırasıyla bütün camilerimize hizmet götürüyoruz, diyen Başkan Tollu, çalışmaların vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandığını belirtti. Bu hizmeti Allah Rızası için yaptıklarını söyleyen Tollu, hizmetlerin vatandaşlar tarafından da takdir toplamasının kendileri için ayrı bir motivasyon kaynağı olduğunu ifade etti. Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sadece cami değil, ilçede açılan Kuran Kursları ve okullara da aynı hizmeti yapıyoruz. Bu hizmetler Allah rızası için yapılıyor ve amacına ulaşıyor. Hizmetlerimiz bu anlayış çerçevesinde son sürat devam edecektir” dedi.

Her zaman ifade ettikleri gibi vatandaş odaklı hizmet anlayışlarının devam ettiğinin altını çizen Tollu, temizlik ekibinin hiç ara vermeden çalışarak günde en az bir camiyi temizlediklerini, sırasıyla her caminin tekrar tekrar temizleneceğini ifade ederek sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol