Öne Çıkanlar siyaset BAŞKAN OKAY ÖZDEMİR: KONGREMİZDE YİNE DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANACAK EDELER GRUBUNUN ACI GÜNÜ! GÖKSUN BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA

Bu haber kez okundu.

ENGELLİLERE SATRANÇ KURSU
 Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü bünyesinde açılan Engelliler Satranç Kursu’na 8 engelli katılıyor.

Engelliler Şube Müdürlüğü bünyesinde 12 Temmuz 2016 tarihinde başlayan Satranç Kursu 6 Eylül 2016 tarihinde sona erecek. 3 görme engelli, 4 bedensel engelli ve bir de otizm olmak üzere 8 kursiyerin katıldığı Satranç Kursu her hafta Salı günü saat 13.00-15.00 arası veriliyor.

Kurs Hocası Dilek Kolutek tarafından verilmektedir. Kursun sonunda kursiyerlere Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü tarafından Kurs katılım belgesi verilecek.

Satranç Kursuna katılan kursiyerlere birer adet satranç takımı hediye edildi.

Kursa katılan kursiyerlerin velileri: “Çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlayan bu kursun düzenlenmesinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere emeği geçen Engelliler Şube Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. Her zaman bizlerin yanında yer alarak destek veriyorlar” diye konuştular.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol