banner708

banner712

banner713

banner692

banner717

banner718

banner699

banner719

banner720

banner721

banner707

DULKADİROĞLU'NDAN DOĞUKENT VE GÜNEŞEVLER'E KURBAN KESİM NOKTASI

28 Ağustos 2017 Pazartesi 18:20
Bu haber 389 kez okundu

Dulkadiroğlu Belediyesi, kurban bayramında vatandaşların kurban ibadetini en güzel şekilde yerine getirebilmeleri amacıyla kurban kesim noktaları belirlendi. Belediye Başkanı Necati Okay, kurban kesim alanının bir tanesinin Doğukent mahallesinde, diğerinin ise Güneşevler'de olacağını söyledi.

DULKADİROĞLU'NDAN DOĞUKENT VE GÜNEŞEVLER'E KURBAN KESİM NOKTASI
banner656
 Kurban bayramında vatandaşların kurban kesim alanı ihtiyacını karşılamak amacıyla çalışma yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, Doğukent mahallesine kazandırdığı Kahramanmaraş'ın en büyük kapalı pazar yerini geçici kurban kesim alanı olarak düzenlendi.
Geçici kurban kesim alanını gezerek konu hakkında bilgiler veren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bölgede önemli bir ihtiyaç olan kurban kesim alanının Doğukent Kapalı Semt Pazarı içerisine yapıldığını hatırlattı. Vatandaşların da bu noktada yoğun bir talebi olduğunu hatırlatan Başkan Okay, aynı zamanda mobil kesimhaneyi de Güneşevler bölgesi için görevlendirdiklerini aktardı.
Başkan Okay, Doğukent geçici kurban kesim alanında yaptığı incelemeler sonrasında şu açıklamaları yaptı: "Kurban ibadetini vatandaşlarımızın en rahat ve güzel bir şekilde gerçekleştirmeleri için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu kapsamda Doğukent semt pazarımızı geçici olarak kurban kesim alanı olarak düzenledik ve vatandaşımızın hizmetine sunduk. Vatandaşlarımız kurban bayramı boyunca bu alanda kurbanlarını rahat bir şekilde kesebilecekler. Alanımız kurban kesimine uyun hale getirilerek vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda düzenlendi. Ben bu güzel eserin bölgemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum."
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder