Öne Çıkanlar AYDIN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI OKUL ÖNÜNDEKİ BETON ARTIKLARI TEHLİKE SAÇIYOR siyaset

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU TEMİZLİKTE FARKINI ORTAYA KOYUYOR
 Kahramanmaraş Merkez Metropol İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle temizlik alanındaki çalışmalarını artırdı. Çöp toplama ve sokak temizliğinin yanı sıra boş alanlarda da temizlik yapan Dulkadiroğlu Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelmesiyle mevsime uygun kıyafetleri giydi.

Temizlik konusunda bölgesinde çok özel çalışmalara imza atan Dulkadiroğlu Belediyesi, yaz aylarında bu farkını iyice hissettirdi. Yer altı çöp konteynırı, boş alanların düzenli temizliği ve mobil temizlik ekibinin yanı sıra birçok yeni projeye daha imza atan Dulkadiroğlu Belediyesi, yaz aylarında tüm bu çalışmaların artırıldığını kaydetti.

101 mahallesine de eşit hizmet götüren Dulkadiroğlu Belediyesi, özellikle temizlik konusunda vatandaşına ayrıcalıklı davrandığını ortaya koyduğu tüm projelerinde gösterdi.

Belediye Başkanı Necati Okay'da temizlik konusundaki hassasiyetini her fırsatta dile getirerek 'Tertemiz bir Dulkadiroğlu' için ekiplerin gece gündüz çalıştığını kaydetti.

Özellikle yaz aylarının temizlik konusunda yoğun geçtiğinin altını çizen Başkan Okay, personelin donanımı ve ekipmanın da mevsime göre ayarlandığını belirtti. Başkan Okay, "Temizlik konusunda ne kadar hassas olduğumuzu ortaya koyduğumuz projeler yansıtmaktadır. Bu konuda her bölgemize aynı ayrıcalığı gösteriyoruz. Boş arazilerimizi dahi temizliyoruz. Personelimizin kıyafet donanımını da göze en hoş görünen tarzda yaptık. İnşallah yaz boyunca temizlik çalışmalarımız artarak devam edecek" dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol