banner844

banner840

banner841

banner845

banner846

DÖNGELE YOLUNDA ÇALIŞMA!

13 Şubat 2018 Salı 17:03
Bu haber 460 kez okundu

ORKİS tesislerinin bu mahalleye konuşlanması ile birlikte, bir anda sağlık, tatil ve turizm cenneti haline gelen Döngele mahallesi yolunda çalışmalar devam ediyor.

DÖNGELE YOLUNDA ÇALIŞMA!
banner811
 Sadece kent merkezi ve ilçeleri değil, kırsala ve gurup yollarına da önem veren Büyükşehir Belediyesi, şifalı suları ile ünlü Döngele Mahallesi yoluna ağırlık veriyor. Turizm amaçlı otellerin bu bölgede çoğalması, insanların hem tatil, hem sağlık sorunları sebebiyle özellikle tatil günlerinde akın etmesi ve bölgenin cazibe merkezi  haline gelmesiyle birlikte yol da önem kazandı.

Bir yıldan beri süregelen yol genişletme ve yenileme çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yol üzerindeki keskin virajları öldürüyor, köprüleri genişletiyor, daha rahat ve kısa sürede ulaşım için gayret gösteriyor.

ORKİS’E GİDEN YOL İYİLEŞİYOR

Heyelan bölgesi üzerindeki yollarda da yer yer güzergâh değişiklikleri yaşanırken, asfaltlama çalışmaları dur durak bilmiyor. Döngele mahalle sakinleri ve bu mahallede tesisi bulunan işletmeciler, yol ve diğer hizmetlerin gelmesinde üstün gayret gösterene Büyükşehir Belediyesine, Başkan Fatih Erkoç’a teşekkür ediyorlar.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder