Öne Çıkanlar kahramanmaraş BELEDİYESPOR BÖLGE TURİZMİ İÇİN İMZALAR ATILDI ŞİŞMALIKLA GELEN HASTALIKLAR BELEDİYESPOR SON MAÇTA FARK ATTI

Bu haber kez okundu.

DEMOKRASİYE KONVOYLU DESTEK
 Haller Şube Müdürlüğünden harekât eden konvoy Doğu Çevre yolu, Fevzi Kadıoğlu Bulvarından Pınarbaşı istikameti üzere seyir ederek, Gazi Kışlası önünden Kuzey Çevre yolundan devam ederek Üngüt Jandarma Komutanlığı önünden Şehir Merkezine ulaştı.

            Vatandaşlar tarafından da beğenilen ve destek verilen konvoy en sakin ve en düzenli konvoy olarak akıllarda iz bıraktı.

            Konvoy hakkında bilgi veren Kabzımallar ve Komisyoncular Odası Başkanı Halit ORHAN: “15 Temmuz Darbe girişimini en şiddetli duygularla kınıyorum. Bizler her zaman milletimizin ve devletimizin yanında ve emrindeyiz. 15 Temmuzdan itibaren Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başlattığı Demokrasi Nöbetine ilk günden itibaren başladık ve 2.emre kadar nöbetimize devam edeceğiz. Bugün ise Komisyoncularımız ve Esnaflarımızla birlikte Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürlüğümüzle ortaklaşa Demokrasi Konvoyumuzu gerçekleştirdik. Katılan tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum”-dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürlü İbrahim ALTUN ise : “ 15 Temmuz gecesi bir gurup hain ve cuntacı tarafından Darbe Girişimi yapılması planlanmıştı. Darbeci hainler halkın bütün renkleriyle kendilerine karşı bir ve beraber olacağını hesaba katamadılar ve Elhamdülillah girişim başarısız oldu ve Kahraman halkımız girişimi bastırarak hem demokrasimizi cuntacılara bırakmadılar, hem de tüm dünyaya demokrasi dersi verdiler. Darbe girişimi sonrası ilk günkü aşkla Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımızın emriyle Demokrasi Nöbetine başladık.  Bildiğiniz üzere Bakanlar Kurulu muzun kararıyla OHAL dönemi ülkemizde başlamış oldu. Ve FETÖ üyelerine operasyonlar, temizlemeler başlamış oldu. Ülkemizin, halkımızın ve Devletimizin selametliği için alınan tüm kararları destekliyor, demokrasi şehitlerine rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bugünkü Demokrasi konvoyumuza katılan tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”-dedi.

Konvoya Davulcu Takımı tarafından çeşitli müziklerle eşlik edilirken, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü İbrahim ALTUN tarafından çeşitli şiirler okundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol