DEDEOĞLU, “BAŞIMIZ SAĞOLSUN”

07 Haziran 2012 Perşembe 18:18
Bu haber 930 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un vefatını öğrendiklerini söyledi, yayınladığı başsağlığı mesajında üzüntüsünü dile getirdi.

DEDEOĞLU, 'BAŞIMIZ SAĞOLSUN”
 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, aynı zamanda kendisi gibi şair-yazar olan Bahattin ve Ertuğrul ktarakoç’un kardeşi olan usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Dedeoğlu
mesajında, Kahramanmaraş’ın öz evladı usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un uzun süredir tedavi görmekte olduğu Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki vefatını üzülerek öğrendiklerini belirterek, “Vefatı, başta Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizde büyük üzüntüye neden olmuştur. Kültür dünyası çok önemli bir şair, yazar ve sanat adamını kaybetmiştir. Cenab-ı Allah’tan kendisine rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Karakoç’un ülkemize yapmış olduğu hizmetler ve hatıralarıyla her zaman yaşatılacağına da işaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, en eseri olan Mihriban’ın, Karakoç’un vefatıyla birlikte öksüz kaldığını sözlerine ekledi.     

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder