Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

DEDEOĞLU, “BAŞIMIZ SAĞOLSUN”
 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, aynı zamanda kendisi gibi şair-yazar olan Bahattin ve Ertuğrul ktarakoç’un kardeşi olan usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Dedeoğlu
mesajında, Kahramanmaraş’ın öz evladı usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un uzun süredir tedavi görmekte olduğu Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki vefatını üzülerek öğrendiklerini belirterek, “Vefatı, başta Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizde büyük üzüntüye neden olmuştur. Kültür dünyası çok önemli bir şair, yazar ve sanat adamını kaybetmiştir. Cenab-ı Allah’tan kendisine rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Karakoç’un ülkemize yapmış olduğu hizmetler ve hatıralarıyla her zaman yaşatılacağına da işaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, en eseri olan Mihriban’ın, Karakoç’un vefatıyla birlikte öksüz kaldığını sözlerine ekledi.     

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol