Öne Çıkanlar KÜTÜKÇÜ AKUT MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! DEVLER LİGİNDEKİ İSKUR!

Bu haber kez okundu.

DEDEOĞLU, “BAŞIMIZ SAĞOLSUN”
 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, aynı zamanda kendisi gibi şair-yazar olan Bahattin ve Ertuğrul ktarakoç’un kardeşi olan usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Dedeoğlu
mesajında, Kahramanmaraş’ın öz evladı usta şair ve yazar Abdürrahim Karakoç’un uzun süredir tedavi görmekte olduğu Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki vefatını üzülerek öğrendiklerini belirterek, “Vefatı, başta Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizde büyük üzüntüye neden olmuştur. Kültür dünyası çok önemli bir şair, yazar ve sanat adamını kaybetmiştir. Cenab-ı Allah’tan kendisine rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Karakoç’un ülkemize yapmış olduğu hizmetler ve hatıralarıyla her zaman yaşatılacağına da işaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, en eseri olan Mihriban’ın, Karakoç’un vefatıyla birlikte öksüz kaldığını sözlerine ekledi.     

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol