Öne Çıkanlar KARAYOLLARI İŞ BAŞINDAYMIŞ! BARAJA NAZIR MESİRE ALANI 16 YIL GEÇSE DE ACILARIMIZ TAZE AFŞİN BELEDİYESİ ORTAKLI MAHALLESİ İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU… KERVAN YENİLENDİ

Bu haber kez okundu.

ÇİMKO ÇİMENTO VE GAZİANTEP YTONG ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU
  

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu ve Gaziantep Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Tuğlu’nun düzenlediği iftar yemeğine, çalışanlar eşleri ve çocukları ile katıldı.

Holding Finans Direktörü Mustafa Günbulut, Sanko Özel Güvenlik Genel Müdürü Ferhat Arslan, Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. Strateji Direktörü Ali Tarlakazan, İnsan Kaynakları Direktörü Çiğdem Gürbüz, Kurum İlişkileri Müdürü Oktay Özsoy’un da katıldığı iftar yemeği öncesi konuşan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, çalışanların ramazanını kutladı.

Daha sonra masaları dolaşan Adil Sani Konukoğlu, Cengiz Konukoğlu ve Tansu Tuğlu, konuklara hoş geldiniz dedi.

Çimko Çimento ve Gaziantep Ytong’da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, içerisinde lazerle işlenmiş fotoğrafları bulunan kristal plaket ve armağanları takdim edildi. Yapılan çekiliş sonrası şanslı 5 çalışan tam, 5 çalışan yarım altın kazandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol