Öne Çıkanlar BADMİNTON ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI BAŞLADI SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR MAHŞER YERİ GİBİ Kadir tanış ULUSLARARASI MAKALE YAZARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Bu haber kez okundu.

ÇAĞLAYANCERİT’TE,  AŞEVİ VE SOSYAL MARKET AÇILIŞI

       Aşevi ve Sosyal Market  Açılışında bir konuşma yapan  Çağlayancerit İlçe Kaymakamı Özgür İşçimen şunları söyledi; “ İlçe Kaymakamlığımız ve Belediyemizin katkıları ile Aşevi  (mavi renk) ve Maraş da ilk defa hayata geçirilen Sosyal Market  hizmetlerinin açılışlarını yapıyoruz.

“ Sayın Başkanım, değerli siyasi parti temsilcilerimiz,  kıymetli kurum amirlerim saygıdeğer muhtarlarımız ve gazilerimiz öncelikle herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum. 

        Bizlerle bu heyecanı paylaşıyor olmanızdan ve açılışımıza teşrif etmenizden dolayı burada bulunanlara teşekkür ediyorum. Aşevi projemiz kapsamında yıl  sonuna kadar  450 ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşlarımıza  sıcak yemek sağlayacağız.  Projemizi  kısa sürede bakanlığa sunduk” dedi.  

1 MİLYON LİRALIK İHALE BEDELLİ PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ

      İşçimen konuşmasını şöyle sürdürdü; “1 Milyon  TL’ lik ihale bedeliyle bu hizmetimizi gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda sosyal market projemiz ile  ihtiyaç sahibi hanelerin kendi  istek  ve taleplerine binaen ücretsiz olarak alış veriş imkanı sağlanacak. Gerçek ihtiyaç sahiplerine devlet  eliyle gıda ve kıyafet  ürünleri ulaştıracağız.  

      Ramazan ayının marifeti ve bereketi üzerimize olsun. Sosyal marketimizi daimi kılmak adına yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. İlçemizin topyekûn kalkınması  adına başta belediye başkanımız ve siyasi parti temsilcileri üzerine düşen  yatırım ve kaynakları  sağlamasıyla, devletimizin öncülüğünde  ilçemizde yeni  bir ruh yeni  bir diriliş başlamıştır. Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim etsin, sosyal marketimiz sürdürülebilir olmasına  gerek ilçemizden gerekse Kahramanmaraş’lı   hayırseverlerin desteğini beklemekteyiz. Hep birlikte başaracağız. Biz büyük bir aileyiz sizleri saygı ile selamlıyorum. Haydi  bismillah açılışımıza” dedi.

Aşevi ve Sosyal Market Açılışına, Çağlayancerit  Kaymakamı Özgür İşçimen, Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun, Kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, ve vatandaşlar katıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol