banner1078
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI ÖZEL TARAFTARLAR HEDEFIMIZ ONCE IYI INSAN YETIŞTIRMEK TANRIVERDİ: ASLA GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİLER FALA BAKACAK!

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’İN MAHALLE İFTARINA YOĞUN İLGİ
 Burada mahalle sakinlerine hitap eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına kavuşmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz. 

Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar.

Büyükşehir Belediyesi olarak milletçe sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın en üst noktaya çıktığı bu kutlu zaman dilimini iyi değerlendirerek yardıma muhtaç vatandaşlarımızı gözetmeye, onlara sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ramazan ayının barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle idrak edip yaşanması için gayret göstereceğiz.

Halkımıza hizmetin en iyisini sunma gayretindeyiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu vesile ile hepinizin Ramazan’-ı Şerifinizi kutluyor, dualarınızın ve oruçlarınız kabul olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Başkan Erkoç’un konuşmasının ardından Grup Visal sahne aldı ve birbirinden güzel ezgilerle Senem Ayşe Mahallesi sakinlerine bir ilahi konseri sundular

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol