banner1165
Öne Çıkanlar dizi HALK OTOBÜSÜ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM siyaset CEVİZ FİDANI DAĞITIMI YAPILDI DUT AĞACI DUT VERİR YAPRAĞINI KIT VERİR!

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKKIZILCIKLILAR BİRLİK VE BERABERLİK DAYANIŞMA GÜNÜ
 Büyükkızılcık Yardımlaşma  Dayanışma Ve Kültür  Derneğinin organize ettiği akşam yemeğine Büyükkızılcıklılar’dan yoğun ilgi oldu. Bursa'dan ve Ankara'dan gelen iş adamların yanı sıra Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman, Ülkü Ocakları Baskanı Hanifi Kolukısa, Rahmetli Hacı Duran Gökkaya’nın Oğlu iş adamı Murathan Gökkaya, Mahalle Muhtarı Hüseyin Kocabaş ve yüze yakın Büyükkızılcıklı toplantıya katıldı.

Başkan Aslan Sişik yaptığı açıklamada; ”Dernek olarak değerli vatandaşlarımızın sorunlarını ele aldık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Beldemizin sorunlarını çözmek için ilgili kurum ve kuruluşlar ile irtibata geçerek çözüm yolları arayacağız. Öğrencilerimize sağladığımız burs olanaklarını artırarak daha fazla  öğrencimize ulaşmayı gayret ediyoruz. Her yıl düzenlediğimiz Şifalı Su Festivali’ni Ramazan Bayramı’nın 3. Gününde yapmayı planlıyoruz. Dün de olduğu gibi bu günde değişen ve gelişen beldemiz için çalışacağız. dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol