banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

BÜYÜKKIZILCIKLILAR BİRLİK VE BERABERLİK DAYANIŞMA GÜNÜ

12 Nisan 2018 Perşembe 12:29
Bu haber 202 kez okundu

Büyükkızılcık Yardımlaşma Dayanışma Ve Kültür Derneğinin organize ettiği akşam yemeğine Büyükkızılcıklılar’dan yoğun ilgi oldu.

BÜYÜKKIZILCIKLILAR BİRLİK VE BERABERLİK DAYANIŞMA GÜNÜ
banner811
 Büyükkızılcık Yardımlaşma  Dayanışma Ve Kültür  Derneğinin organize ettiği akşam yemeğine Büyükkızılcıklılar’dan yoğun ilgi oldu. Bursa'dan ve Ankara'dan gelen iş adamların yanı sıra Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Duman, Ülkü Ocakları Baskanı Hanifi Kolukısa, Rahmetli Hacı Duran Gökkaya’nın Oğlu iş adamı Murathan Gökkaya, Mahalle Muhtarı Hüseyin Kocabaş ve yüze yakın Büyükkızılcıklı toplantıya katıldı.

Başkan Aslan Sişik yaptığı açıklamada; ”Dernek olarak değerli vatandaşlarımızın sorunlarını ele aldık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Beldemizin sorunlarını çözmek için ilgili kurum ve kuruluşlar ile irtibata geçerek çözüm yolları arayacağız. Öğrencilerimize sağladığımız burs olanaklarını artırarak daha fazla  öğrencimize ulaşmayı gayret ediyoruz. Her yıl düzenlediğimiz Şifalı Su Festivali’ni Ramazan Bayramı’nın 3. Gününde yapmayı planlıyoruz. Dün de olduğu gibi bu günde değişen ve gelişen beldemiz için çalışacağız. dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder