Öne Çıkanlar kahramanmaraş BELEDİYESPOR BÖLGE TURİZMİ İÇİN İMZALAR ATILDI ŞİŞMALIKLA GELEN HASTALIKLAR BELEDİYESPOR SON MAÇTA FARK ATTI

Bu haber kez okundu.

BU İHANETİ ŞİDDETLE KINIYORUM
   Alperen açıklamasında; “15 Temmuz 2016 Cuma günü Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içinden bir grup hain; Ordumuza, Devletimize, Milletimize ve seçilmiş meşru hükümetimiz ile halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanımıza karşı özellikle de demokrasimize darbe girişiminde bulunmuştur. Devletimizin itibarını lekelemeye yönelik bu terörist gurubun yaptığı ihaneti şiddetle kınıyoruz.

   Bu terör örgütünün girişimleri karşısında milletimiz, birçok sivil toplum kuruluşlarımız ve kahraman Türk askerleri ile Türk polisi eşine az rastlanan bir kahramanlık göstermiş ve Türkiye’nin üzerindeki bu belayı defetmiştir.

  Bu kahramanlık mücadelesi sırasında bazı askerimiz, polisimiz ve vatandaşlarımız şehadet makamına yürümüşlerdir. Onları rahmet ve minnetle anıyoruz. Onlara Fatihalarımızı gönderiyoruz.  Bu vesile ile milletimize başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz. Şehitlerimizin yakınlarına Cenab-ı Allah’tan sabırlar niyaz ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol