Öne Çıkanlar YÜZMEDE MADALYA YAĞMURU EMEKLİ VE YAŞLILARA İFTAR BÜYÜKŞEHİR HALK EKMEK HER YERDE… ŞEHİT KIRAÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI USTA ŞAİR MERHUM ABDURRAHİM KARAKOÇ ANILDI

Bu haber kez okundu.

BU İHANETİ ŞİDDETLE KINIYORUM
   Alperen açıklamasında; “15 Temmuz 2016 Cuma günü Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içinden bir grup hain; Ordumuza, Devletimize, Milletimize ve seçilmiş meşru hükümetimiz ile halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanımıza karşı özellikle de demokrasimize darbe girişiminde bulunmuştur. Devletimizin itibarını lekelemeye yönelik bu terörist gurubun yaptığı ihaneti şiddetle kınıyoruz.

   Bu terör örgütünün girişimleri karşısında milletimiz, birçok sivil toplum kuruluşlarımız ve kahraman Türk askerleri ile Türk polisi eşine az rastlanan bir kahramanlık göstermiş ve Türkiye’nin üzerindeki bu belayı defetmiştir.

  Bu kahramanlık mücadelesi sırasında bazı askerimiz, polisimiz ve vatandaşlarımız şehadet makamına yürümüşlerdir. Onları rahmet ve minnetle anıyoruz. Onlara Fatihalarımızı gönderiyoruz.  Bu vesile ile milletimize başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz. Şehitlerimizin yakınlarına Cenab-ı Allah’tan sabırlar niyaz ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol