banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

BİNASI BÜYÜK OYSA İÇİ BOŞ!

07 Mart 2018 Çarşamba 18:09
Bu haber 1840 kez okundu

Senelerdir Sabancı Kültür Merkezinde sözde kültür ve turizm adına hizmet verdiği söylenen Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, yeni binasına taşındı ve köhne yerden kurtuldu.

BİNASI BÜYÜK OYSA İÇİ BOŞ!
banner811
 Şimdi, KASİAD karşısında devasa, muhteşem ve büyükşehire yakışır bir binaya kavuşsa da, bugüne kadar kültür ve turizm adına herhangi bir işlevi olmayan ve 14 senedir de bu kurumun başında görev yapan Seyedihan Küçükdağlı, ne yazık ki ne koltuğu doldurabiliyor, ne hak edebiliyor, ne de Kahramanmaraş’ı temsil edebiliyor.

Bugün basın camiasınca da eleştiri oklarından kurtulamayan, varlığı ile yokluğu belli olmayan Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, yeni binasına ataşındı ama içi boş. Turizm haftalarında bile herhangi bir icraat sergilemekten uzak, ama yemekli toplantılarda ve alakasız etkinliklerde boy göstermekten imtina etmeyen İl Müdürü Küçükdağlı’nın aralıklı senelerde bastırılan bir küçük ve sıradan broşürden başka hareketi, icraatı ve işlevi olmayan kurumun sorgulanması gerekiyor.

Tabi başarısız bir daire müdürünü bu koltukta, bu etikette tutan siyasi iradenin hiç mi günahı, suçu yok mu derseniz, onu da tartışırız!

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder