banner1078
Öne Çıkanlar K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU K.MARAŞSPOR 1-1 HATAYSPOR TEMİZLİK PERSONELİNE SAĞLIK TARAMASI grup toplantısı on iki şubat

Bu haber kez okundu.

BATISANDAL MAHALLESİNE BELEDİYE ELİ DEĞDİ
  Yapılan mahalle meydanını ve diğer çalışmaları yerinde inceleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye ekiplerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Yapılan tüm hizmetlerin Erdemlili vatandaşların ferah bir yaşam sürdürebilmesi adına yapıldığını söyleyen Başkan Tollu, söz verdikleri hizmetleri fazlasıyla yapacaklarını ifade etti.

Erdemli Belediyesinin Batısandal mahallesinde sene başında başlattığı kapsamlı çalışmada sona yaklaşıldı. Mahalle meydanı tamamlanırken, okul binası boyandı. Çanakçı mevkiinde de asfalt hazırlığı tüm hızıyla sürüyor.

Parke ve ağaçlandırma çalışmalarının da devam ettiği mahallede, belediye marangozhanesinde üretilen ahşap otobüs durakları göz kamaştırdı. Batısandal mahallesine verdikleri hizmet sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan hizmetlerin Erdemli’yi hak ettiği noktaya en kısa sürede çıkaracağını dile getirdi.

Erdemli’nin her alanda en iyi hizmeti almayı hak ettiğini vurgulayan Başkan Tollu, “hak edilen bu hizmeti ulaştırmak için belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tollu, yoğun bir çalışma performansı sergileyen belediye çalışanlarına ve onlara yardımcı olan vartandaşlara teşekkür etti.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol