BAŞKAN TOLLU, “ORTAK PAYDAMIZ ERDEMLİ”

13 Ocak 2019 Pazar 16:36
Bu haber 387 kez okundu

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’de görev yapan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerle bir araya gelerek onları dinledi. Erdemli’de görev yapan Muhasebecilerle Belediye toplantı salonunda biraraya gelen Başkan Tollu yapılan ve yapılacak işlerden bahsederek muhasebecilerin dilek ve temennilerini dinledi.

BAŞKAN TOLLU, 'ORTAK PAYDAMIZ ERDEMLİ”
Başkan Tollu, Kent Meclisinin daha etkin ve işlevsel hale getirileceğinin altını çizerek, “ Erdemli hepimizin. Aklımızı, gücümüzü Erdemli’nin ortak faydaları için birleştirmemiz gerekmektedir.  ‘Ben başkan olsaydım şu işi yapardım.’ diyen herkesi, kent meclisinde buluşturarak yeni fikirler doğrultusunda Erdemli için en iyisine ve en güzeline ulaşmaya çalışacağız.” dedi.  Çıraklığını yapmadığın işin ustası olamazsın diye belirten Mükerrem Tollu, 34 yıldır belediye içerisinde yer aldığını ve önemli olanın hep birlikte, daha güzel işlere adım atmak olduğunu belirtti. 


ORTAK PAYDADA BULUŞUP SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Başkan Mükerrem Tollu muhasebecilerin otopark, otogar, doğalgaz gibi farklı farklı sorularına tek tek yanıt verdi, fikirlerini dinledi.  Otopark ve otogar yeni yasayla birlikte Büyükşehir sorumluluğunda olduğunu ve Büyükşehir Belediyesi’nin en kısa zamanda problemleri çözüme ulaştıracağını belirten Tollu, Erdemli ortak paydasında Erdemli’nin her kesimini buluşup sorunları en kısa sürede çözüm üreteceklerini söyledi.

Muhasebeciler Başkan Tollu’ya yaptıkları ve yapacakları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder