Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN TOLLU, ‘BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR’
  

 Erdemli Belediyesi, ilçenin Büyükşehir Yasası sonrasında bütün şehir olması ile beton kaplama yol modeli, sıcak asfalt ve serpme asfalt yapım faaliyetlerine hızla devam ederken, çalışmalar kapsamında Ağlıca Mahallesinde bakım, onarım ve yol yapım faaliyetleri gerçekleştirdi. Erdemli’nin her noktasında eşit hizmet anlayışı ile çalışma yürüten Belediye, 0 rakımdan 2500 rakıma kadar her noktaya hizmet götürerek, vatandaşın takdirini topladı. 10 yıllık hizmetleri süresinde ilçede alt yapı noktasında ciddi projeler gerçekleştiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, göreve geldikleri ilk yıllarda ilçenin birçok konuda ciddi eksikleri olduğunun altını çizerek, özellikle Atık Su Arıtma Tesisi ile ciddi bir yatırım yaptıklarını vurguladı. Bu sayede turizm noktasında önemli bir değere sahip olan ilçenin, doğa dostu çalışmalara devam ettiğine ve zaman zaman TEMA Vakfı gibi kuruluşlarla da ortak faaliyetler yürüttüklerine dikkat çeken Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, asli vazifelerinden saydıkları yol yapım hizmetlerinin de teknolojiye uygun şekilde artarak devam edeceğini belirtti.

Çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Başkan Tollu sözlerini şu ifadelerle tamamladı, “Erdemli’nin her noktasında hizmetlerimiz devam edecektir. 2014 yılında çıkan Büyükşehir Yasası ile nüfusumuzdaki artışa ve coğrafyamızdaki genişlemeye rağmen her mahallemize hizmet götürdük. Bunda hiç şüphesiz ki mesai mefhumu gözetmeden, gece gündüz demeden, 7/24 esası ile çalışan yol arkadaşlarımızın emeği yadsınamayacak kadar büyüktür. Belediyecilik ekip işidir, bu yüzden Erdemli’nin her noktasında nasırlı ellerinin izi bulunan çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İlçeyi modern bir şehir haline kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091