banner1312
Öne Çıkanlar NURİ PAKDİL ORTAOKULUNDA TATBİKAT AK PARTİ ADAY ADAYI AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ATIL ARAZİLER EKONOMİYE KAZANDIRILDI ASLAN YAKALADI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN SARIALTUN ANKARA'YA ÇIKARTMA YAPTI.

Başkan Sarıaltun, “Ayrıca Güvenlik yolumuz ve ilçemizle alakalı ihtiyaçlarımızı arz ettik. Sıcak samimiyeti ve misafirperverliğinden dolayı sayın Bakanımıza ilçem ve şahsım adına teşekkür eder saygılarımı sunarım dedi.

Sarıaltun; Ankara ziyaretimizde bir diğer durağımız Kahramanmaraş vekillerimizi  Ak Parti ilçe Başkanımız, Ak Parti Kadın kolları başkanımız ve Ak Parti Yönetim kurulu üyemiz ile birlikte İçişleri komisyon başkanımız Sn. Celalettin GÜVENÇ, Milletvekillerimiz Sn. Sefer Aycan, Sn. Ahmet Özdemir, Sn. Mehmet Cihat Sezal, Sn. İmran Kılıç, Sn. Habibe Öçal'ı makamlarında ziyaret ederek ilçemize öncelik gerektiren hizmetler cetvelinde vekillerimize brifing verdik. İlçemizde devam eden çalışmalar ile alakalı da ayrıca istişarelerde bulunduk, diğer ziyaretimiz ise, Ulaştırma Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU'nu ve Karayolları Genel Müdürümüz Sn. Abdulkadir URALOĞLU'nu İçişleri komisyon başkanımız Sn. Celalettin Güvenç , İlçe Başkanımız, Kadın kolları başkanımız ve Yönetim kurulu üyemiz ile birlikte makamlarında ziyaret ederek, Meşhur Çağlayancerit cevizimizden ikramda bulunduk.

Çağlayancerit - Dulkadiroğlu yolumuzun yapılması hususunda talebimizi arz ettik. Çağlayancerit’in büyümesi ve Elbistan Kahramanmaraş arası bu yol bizim için çok önemli, ilçenin kalkınması için elbette öncelikli olarak yol sorunun ortadan kalkması gerektiğini belirterek  “Çağlayancerit- Dulkadiroğlu arasındaki yolumuzun önemini anlattık. 2021 Şubat ayında ihale aşamasına ulaştıracaklarını söyleyerek bizleri ziyadesiyle mutlu ettiler.

Bizlere göstermiş olduğu naif inceliklerinden dolayı ilçemiz ve şahsım adına Sayın Bakanımıza ve Genel Müdürümüze teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” İfadesine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol