banner1078
Öne Çıkanlar K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU K.MARAŞSPOR 1-1 HATAYSPOR TEMİZLİK PERSONELİNE SAĞLIK TARAMASI grup toplantısı on iki şubat

Bu haber kez okundu.

 BAŞKAN OKUMUŞ’UN, FARKINDALIK YARATAN PROJESİ
 Kursa katılanlara başarı belgeleri; Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Başsavcı Mehmet Kurt,  Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Nar ve Ramazan Bozdoğan’ın katılımıyla verildi.

Törende konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Öncelikle Işın Hanıma ve Aynur hanıma çok teşekkür ederim. 10 gündür Türkoğlu’na gerçekten iyi bir enerji iyi bir sinerji getirdi. Özellikle bayanlarımız için farkındalık yaratan güzel bir proje daha imza attık.   Işın Hanım bayanlarımıza, Keçe pişirme ve keçeden çeşitli süs eşyaları yapımını gösterdi. Işın Hanımın enerjik olduğunu ve işini severek yaptığını gördük. Sizlerin huzurunda kendilerine tekrar çok teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Daha sonra GAKSA Üniversitesi Rektörü Işın Fırat ise; “Güneşe bakın, toprağa bakın, suya bakın ama arkanıza bakmayın, kim olduğunuz önemli değil, kimlerle olduğunuz önemli. Yol, yolcu değişir, ama menzilleri değişmez. Onlarla yürüdük. Vahiy haritanız, akıl pusulanız, iman sermayeniz, sevgi merhamet azığınız ve şeref ise adınız olsun. Hakkınızı helal edin.” diyerek konuşmasını bitirdi.

Program sonunda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, GAKSA Üniversitesi Rektörü Işın Fırat’ a kahve fincanı takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol