Öne Çıkanlar siyaset BAŞKAN ERKOÇ; ENGELLİLERİMİZE SAHİP ÇIKTIK ZİRVEYE TIRMANMAK KOLAY HOROZ ÖTTÜ SAAT GİTTİ. EEEEEE! TARİH NEYİN NE OLDUĞUNU YAZACAKTIR!

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜVEN’DEN, BİRLİK MESAJI…
 Başkan Güven mesajında şunları söyledi; “Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Aziz Türk Milletine, Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere, Devletimizin tüm makam ve kuruluşlarına karşı darbe girişimini lanetleyerek, kınıyorum. Sahip olduğu sağlam irade ve sarsılmaz imanı  ile darbecilere geçit vermeyen Aziz Türk milletine yol gösteren Cumhurbaşkanı Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’a, aynı azim ve kararlılıkla Türk Milletinin ve Cumhurbaşkanının yanında yer alan Başbakan Binali Yıldırım’a ve tüm Devlet yetkililerine Yüce Türk milleti ve Afşinli Hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum. Türk İslam tarihine yakışır bir şekilde canla, başla mücadele eden darbe girişimini boşa çıkaran Emniyet güçlerimize ve Kahraman Türk Ordumuza Minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu hain ve menfur darbe girişimine karşı, Milletler tarihinde benzeri görülmeyen, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergileyen ‘Cuntacı, işbirlikçi hainlerin tankı, topu ve  uçağı varsa bizimde imanımız var’ diyerek hainlerin ve zalimlerin hesaplarını boşa çıkaran kahraman Türk milletine, Hassaten 27 gün boyunca demokrasi nöbetlerimizde bizlerle beraber olan Afşinli Hemşerilerimize teşekkürü bir borç bilirim. Yaşanan bu menfur ve vahim olaylar neticesinde hayatını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabır, yaralı vatandaşlarımıza Allahtan şifalar diliyorum.

Yüce Allahtan, Türk Devletinin ve Türk Milletinin varlığının ve bağımsızlığının ilelebet devam etmesini niyaz ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol