banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇELEĞEN; KIZ ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ.
 Kız Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissedebilmeleri için hafta sonu Öğrencileri ziyaret eden Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, şöyle konuştu:  “Mahallerimizden ve Dışarıdan gelen öğrencilerimizin rahatının sağlanması bizlerin öncelikli görevleri arasında gelmektedir. İlçemiz Ekinözü Çok Programlı Anadolu Lisesi Yurdunda kalan Çocuklarımızı ziyaret ettik sıkıntılarını dinledik ve onlarla sohbet ederek fikirlerini aldık. ,Belediyemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz, öğrencilerimizin rahatının ve huzurunun sağlanması için elinden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz. Tabi ki herşey bir anda olmuyor. Ekinözü Belediyesi olarak Yapacağımız sosyal tesislerimiz ve projelerimizle inşallah önümüzdeki süreçte öğrencilerimiz daha geniş imkân ve olanaklara sahip olacaktır.”

Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan kız öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Çeleğen, eğitimin önemine vurgu yaptı.  Çeleğen Ekinözü Belediyesi olarak Eğitim, geleceğimizin olmazsa olmazıdır. Bu nedenle kırsal bölgelerdeki mahallelerimizde ikamet eden kız öğrencilerimizin okullarına daha rahat erişebilmesi için  Belediye Olarak her zaman öğrencilerimizin yanındayız yanında olmaya devam edeceğiz. Biz yerel yönetimler olarak ilçemize misafir olarak gelen öğrencilerimizin tüm sorunları ile yakından ilgilenmek için gereken hassasiyetimizi gösteriyoruz. Onların rahat ve güvenli bir yerde kalmasını sağlamak için yurt müdürlüğümüz ile sürekli olarak irtibat halindeyiz ve böyle devam edecek. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda barınmasını sağlamak ve onların topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak toplum olarak bizler için bir görevdir" dedi.

Son olarak ise Başkan Çeleğen Öğrencilere Yönelik gezi düzenleceği sözünü verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol