banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

BAŞKAN BOZDAĞ’DAN; SAKARKAYA MAHALLESİNE HİZMET

03 Ağustos 2018 Cuma 14:57
Bu haber 356 kez okundu

Pazarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Sakarkaya mahallesinde başlatılan kilit parke taşı çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Yakup Hamdi Bozdağ, buradaki incelemelerinin ardından vatandaşlarla bir takım sohbet de bulunarak sorunlarını dinledi.

BAŞKAN BOZDAĞ'DAN; SAKARKAYA MAHALLESİNE HİZMET
 Vatandaşlarla bir araya gelerek ilçeye yapılan hizmetleri vatandaşlarla paylaşan Başkan Yakup Hamdi Bozdağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz günden bu yana, ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli hizmetlere imza attık. Özellikle köyken mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerimizde eksiklerin tamamlanmasına büyük çaba sarf ediyoruz. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmek hedefimiz. Vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için çalışmalarımız son hızla devam edecek. İnşallah hem ilçe merkezi hem de kırsal alanda yapılan hizmetlerle güzel bir iş ortaya çıkaracağız. Sakarkaya mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yıllardır tozdan ve çamurdan çıkamadıklarını belirten Sakarkaya Mahallesi sakinleri Başkan Bozdağ'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder