banner866

banner860

banner861

banner862

banner863

banner864

banner850

BAŞKAN BOZDAĞ’DAN KIRSAL MAHALLELERE HİZMET

02 Temmuz 2018 Pazartesi 12:36
Bu haber 227 kez okundu

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ tarafından kırsal mahallere hizmet aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN BOZDAĞ'DAN KIRSAL MAHALLELERE HİZMET
 Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Göynük ve Akçakoyunlu Mahallelerin de başlatılan kilit parke taşı çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Bozdağ, buradaki incelemelerinin ardından vatandaşlarla bir takım sohbet de bulunarak sorunlarını dinledi.

Vatandaşlarla bir araya gelerek ilçeye yapılan hizmetleri vatandaşlarla paylaşan Başkan Bozdağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için çalışmalarımız son hızla devam ediyoruz. Pazarcık Belediyesi olarak ayrım yapmadan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda her kesime hizmet götürüyoruz. İnşallah hem kent merkezi hem de kırsal alanda yapılan hizmetlerle güzel bir iş ortaya çıkaracağız. Göynük ve Akçakoyunlu mahallelerimiz de yıllardır yapılmayan kilit parke taşı döşeme çalışmalarını başlattık. Belediyemiz Fen İşleri müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Yıllardır tozdan ve çamurdan çıkamadıklarını belirten Göynük ve Akçakoyunlu Mahallesi sakinleri Başkan Bozdağ'a yoğun ilgi göstererek teşekkür ettiler.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder