banner844

banner840

banner841

banner845

banner846

BAKİ TEZCAN, 12 ŞUBAT RUHUYLA BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

09 Şubat 2018 Cuma 17:31
Bu haber 275 kez okundu

Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98’nci yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

BAKİ TEZCAN, 12 ŞUBAT RUHUYLA BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
banner811
 Mesajında 12 Şubat ruhundan aldığımız ilhamla, ecdadımızın canı uğruna bize bıraktığı mukaddes ve nadide emaneti korumayı en kutsal vazife bildiklerini belirten Başkan Baki Tezcan;  “Ecdadımızın kahramanlık destanı yazdığı, birlik ve beraberliğiyle Anadolu’nun dört bir yanına cesaret verdiği milli direnişin ve zaferinin 98. yıldönümünün haklı gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

 Bugün bizlere düşen de aynı ruhla, canları pahasına bu toprakları bize vatan yapan ecdadın emanetine sahip çıkmak, birlik ve beraberliğimizi daim kılarak ülkemizi, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda dünya milletleri arasında hak ettiği yere taşımak için mücadele etmeye devam etmektir.

Bu duygularla, milli mücadelemizin kahraman şehitlerini ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerini rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Kahraman hemşerilerimin 12 Şubat destanının 98. Yıldönümünü kutluyorum.” dedi. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder