banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

BAHATTİN KIRDÖK’ÜN ILICA’DA AYAK SESLERİ

13 Haziran 2018 Çarşamba 06:07
Bu haber 903 kez okundu

24 Haziran seçimleri ardından, kamuoyu bu kez de Mart 2019’da mahalli seçimler için sandık başına gidecekken, belediye başkanlarının en büyük yardımcıları ve mesai arkadaşları olarak gösterilen muhtarlar da en azından belediye başkan adayları kadar yarış içinde olacaklar.

BAHATTİN KIRDÖK'ÜN ILICA'DA AYAK SESLERİ
 Sorumlu oldukları mahallelerin, yörelerin sorunlarını merkeze taşımak, çözümü noktasında aracı olmak bir yana, toplumun nezdinde akil insanlar olarak tanımlanıyorlar.

Bu bağlamda, tatil, sağlık ve turizm mahallemiz Ilıca’da muhtarlık yarışı, seçimi erken başladı. Büyükşehir Belediyesi şoförlerinden olan, atacak, heyecanlı, tuttuğunu koparan, yöresine ve mahallesinin sorunlarına duyarlı Bahattin Kırdök, önümüzdeki mahalli seçimlerde muhtar adayı olarak yerel yönetimlerde görev alacak.

Kendisi ile görüştüğümüz Bahattin Kırdök, “Öncelikle yöremiz insanlarının ve Kahramanmaraşlıların Ramazan Bayramını kutluyorum. Muhtarlık da yerel yönetimlerin en küçük birimi. Adayım ve yöremin insanlarına faydalı olmak için yola çıktım” diye konuştu. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder