Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

ARDAHAN’DA MADO DAMGASI

Türkiye’nin bayrağını 34 ülkede dalgalandıran dünyaca ünlü dondurma firması MADO Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Çıldır Gölünde karlar altında dondurma şov yaptı.

MADO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla Kanbur, Kahramanmaraş’ın yöresel kıyafetlerini giyerek soğuktan donan Çıldır Gölünün üzerinde şovu izleyenlerin dondurmayla boylarını ölçtü.

Etkinlik kapsamında Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası, Ardahan Valiliği, Ardahan Üniversitesi ve Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik iş birliğinde Türkiye Şehir ödülleri 2020 yılı şehrine inanlar ödülleri verildi.

ŞEHRE İNANANLAR ÖDÜLÜ VERİLDİ

Onikişubat Belediyesi tarafından aday gösterilen MADO, 2020 yılı şehrine inanlar ödülüne layık görüldü. MADO’nun ödülü Yönetim Kurulu Başkan vekili Atilla Kanbur’a taktim edildi.

Ödül töreninde konuşan Atilla Kanbur, şehrin adına prestijli bir ödül almanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Öncelikle bu etkinliği düzenleyenlere teşekkür eden Kanbur, “Şehrine inanmış, yatırımını şehrine ve ülkesinin tanıtımı için yapmış ve bulunduğu şehirde istihdam sağlamış bir firma olmaya çalıştık. Kahramanmaraş’ta yaşamaya devam ederek şehrimizin potansiyeline inandık. Bu ödülün MADO’ya verilmesinin en önemli nedenidir. Ödül töreninin Ardahan'da yapılması ve donmuş Çıldır gölü üzerinde dondurma şov yapma imkanı bulduk. Ödülü alırken bu ödülü almamızda emeği gecen Onikişubat belediyemiz, tüm MADO bayilerimize ve tüm MADO çalışanlarımız adına alıyorum.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091