banner825

banner826

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

ALPEDO VE BÜYÜKELÇİNİN DONDURMA ŞOVU!

07 Aralık 2017 Perşembe 10:27
Bu haber 640 kez okundu

Merkezde olduğu kadar ünü yurt içi ve yurtdışında da artan kervan@alpedo, şimdi de Ortadoğu’da… Dondurma şov, geleneksel gösteri haline geldi. Tel-Aviv ve Kudüs’te bile… Dondurmanın başkenti Kahramanmaraş’ta, kışın bile dondurma yenilirken, İsrail Büyükelçisi İbrahim Şenel, İsrail’in başkenti Tel-Aviv’de dondurma şova katıldı.

ALPEDO VE BÜYÜKELÇİNİN DONDURMA ŞOVU!
banner811
 İstanbul İhracatçılar Birliğinin, Türkiye’nin her il’inden bir sektörü İsrail-Tel-Aviv’e götürürken, Kahramanmaraş’tan katılan kervan@alpedo, dondurma şovu ile seyredenleri adeta büyüledi.

Dondurma ustası Ahmet Usta, hem Tel-Aviv’de, hem de Kudüs’te Kahramanmaraş’ı, kervan@alpedo’yu başarı ile temsil etti, kervan@alpedo standı ise en çok ilgi gören standlar arasında yer aldı.

Kilolarca ağırlıktaki dondurma şovu ilgiyle izleyen büyükelçi İbrahim Şenel, usta bir dondurmacı gibi satırla dondurmayı kesti ve misafirlere eliyle ikram etti.

KERVANCIOĞLU; “KALİTEYE DEVAM…”

Kariyer günleri dahil, tüm etkinliklerin gözbebeği ve vazgeçilmezi haline gelen, bunu hem dondurma festivalinde, hem de Ankara’daki tanıtım günlerinde başarı ile ortaya koyan Alpedo yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu da, tesislerinde özenle üretilen dondurmalarını tüm dünyaya tanıtmak için seferberlik ilan ettiklerini, bunu da başardıklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder