Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

AKAL’DAN 5 NİSAN MADALYA GÜNÜ İNDİRİMİ
  AKAL Konfeksiyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman USLU, “61 yıldır Kahramanmaraş halkına hizmet veriyoruz. Şubat ayında 12 Şubat Kurtuluş Bayramı’nda indirim yapmıştık. 5 Nisan Kahramanmaraş’a istiklal Madalya verilişinin 94. Yıl Dönümü dolayısıyla çok özel bir kampanya yaptık.  4 Nisan günü başlayıp 24 Nisan 2019 günü sona erecek olan kampanya 20 gün sürecek. Halkımız bu büyük indirimden faydalanmalı. Halkımızı AKAL’ a bekliyoruz. Bu kampanya yılda bir kez oluyor. Bu fırsatı kaçırmasınlar” dedi.

AKAL KAMPANYA YAPARSA BÖYLE YAPAR

     AKAL Konfeksiyon A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Uslu; “AKAL Kampanya yaparsa böyle yapar. Bu fiyatları hiçbir mağazada bulamazsınız. Biz de fiyatlara zam yok, aksine büyük indirim var” dedi.

 

       4-24 Nisan tarihleri arasında büyük indirimler yapan AKAL’da fiyatlar çok düştü.  Kampanya hakkında açıklama yapan Ali Osman Uslu şunları belirtti; “Akal hep ilklerde. 1958 terzihane, 1970 ilk konfeksiyon atölyesi, 1980 ilk konfeksiyon imalat fabrikası ve mukabilinde 1986’da damping adı altında ilk indirimleri Gerçekleştirdi. 2002 yüzdelik iskontolu ve kredi kart (post) satışları yaptı. 2005’te ilk etiket (%50) yarısı, 2006 ilk üçte bir, 2013’de tüm ürünlerde tek fiyat kampanyası yaptık. Varsa aksini iddia eden söylesin. Akal ailesi olarak daima müşteri odaklı hakiki indirimlerle hizmetler etmekteyiz. Aldatıcı, taban ürün veya birkaç seçilmiş ürünlerle kampanyalar yapmıyoruz. Akal yeni sezona girmiş gibi bol çeşit ve kaliteli mallarla fırsat indirimleri yapıyoruz. Mübala değil bu özel kampanyalarda maliyetinden daha aşağı satıyoruz” dedi.

 

BU KAMPANYA MÜŞETRİLERE FIRSAT İMKÂNIDIR

 

Uslu; “Bu bir nevi sayın müşterilere fırsat ve imkandır. Müşterileri aldatıcı hal ve hareketlerden uzak giyindiriyoruz. Hal böyle olunca sizleri de tam 61 yıldır beri giyindirmeye devam ediyoruz. Akal güler yüz, hizmet ve fiyat politikalarıyla her zaman mağazamız ve ürünlerimiz arkasındayız. Herkes ucuz satıyorum der ama önemli olan kaliteyi, günün asorti malı ucuz satmak. Yiğitler burada. Şimdi ise hem kış hem de yazlık bütün ürünlerde dev kampanya var. Fırsat bir düşer yiğit bin yaşar misali 4-24 Nisan’da tüm aynı cins ürünlerde ne alırsanız tek fiyat kampanyası var. Almadığıma değil bakmadığına yanmamak için hemen sizleri de Akal Konfeksiyona bekliyoruz” dedi.

 

BÖYLE BİR KAMPANYA YOK.  AKALDA TÜM ÜRÜNLER SEÇ BEĞEN TEK FİYATLARLA

 

        Uslu; “Böyle bir kampanya yok. Tüm takım elbiseler 170 TL. Tüm tek ceketler  100 TL. Tüm gömlekler 25 TL. Tüm montlar 100 TL. Tüm kazak ve switler 30 TL.  Tüm ayakkabı ve kunduralar 50 TL. Tüm kot ve kumaş kemerler 10 TL. Tüm kabanlar 150 TL. Tüm kumaş ve keten pantolonlar 40 TL. Tüm kot ve kadifeler 50 TL. Tüm eşofman ve pijama takımlar 50 TL. Tüm penye tişörtler 30 TL. Tüm çocuk elbiseler 80 TL. Tüm şapka, atkı, bere, eldiven ve kol düğmeleri 10 TL. Tüm kaliteli çorap ve mendiller 5 TL ve daha neler neler. Yok yok pahalı almak kaliteli almak değildir. Aldanmayın yerli mağaza Akal’dan giyinerek şıklasın, demedi demeyin. Paranızın çoğu cebinizde kalsın, ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır. Acele edin, geç kalmadan erken gelin. Duyan duymayana duyursun. Sizlere hizmet etmek ve giyindirmek bize zevk ve mutluluktur” dedi.

      Uslu; “ Bu yıl 94. Yıldönümünü kutlayacağımız 5 Nisan Madalya Günümüz kutlu olsun. Tüm hemşerilerimizin madalya günü kutlu olsun” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091