banner822

banner818

banner814

banner819

banner821

banner823

banner824

AK PARTİLİ KADINLARDAN AFRİN ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİT

08 Mart 2018 Perşembe 13:45
Bu haber 239 kez okundu

AK Parti Ekinözü Kadın Kolları Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehitler için mevlid programı düzenledi.

AK PARTİLİ KADINLARDAN AFRİN ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİT
banner811
AK Parti Ekinözü Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonu sırasında ve geçmişten bugüne vatan savunmasında şehit düşmüş askerler için Aloğlu Camii’de Mevlid-i Şerif okutuldu.

Mevlid Programına;  AK Parti Ekinözü İlçe Kadın Kolları Başkanı  Elif Kalmış, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’in eşi  Nilüfer Çeleğen , AK Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, şehit aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programdan önce kısa bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ekinözü Kadın Kolları Başkanı Elif Kalmış , birlik ve beraberliğe vurgu yaparak şunları söyledi ,’’Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Sınırlarımızı korurken şehitler veriyoruz. Hem geçmişte şehit olmuş askerlerimiz hem de şuan yürütülmekte olan Zeytin Dalı Harekâtı'nda Aziz Vatanımızı müdâfaa uğrunda şehit düşen Kahraman için Mevlid programı düzenledik Vatanımız için tereddüt etmeden canlarını veren şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Bu büyük milletin kahraman evlatları, devletinin bekası ve milletinin istikbali uğruna cansiperane şekilde mücadele ederek, terör örgütlerine büyük darbeler vuruyor. Operasyon sırasında şehit düşen tüm askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Yine aynı operasyonda ve ülkemizin çeşitli yerlerinde hain terör örgütleri ile girilen çatışmalarda yaralı düşen gazilerimize acil şifalar diliyorum. Biz bugün olduğu gibi her zaman bir ve beraber olduğumuz sürece şer odakları Allah’ın izniyle hiçbir emellerine ulaşamayacaklar” dedi.’’ Mevlid Programı, edilen duaların ardından ilahiler ile devam etti.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder