Öne Çıkanlar dizi MEHMET FİSKECİ UMRE YOLCUSU YERE İZMARİT ATANA 65 TÜKÜRENE 35 LİRA CEZA! SİZİ MAHCUP ETMEM! siyaset

Bu haber kez okundu.

AFŞİN ESNAF ODASI BAŞKANI TOPAKTAŞ’TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP!

Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Topaktaş imzası ile yazılan Açık Mektup Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Posta yoluyla gönderildi.

Başkan Hakan Topaktaş bu sabah Mektubu kamuoyu ile paylaşmak üzere Basın Toplantısı düzenledi. Topaktaş, Mektupta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hitaben şunları yazdı;

“Sayın Cumhurbaşkanım size bu mektubu İlçemizdeki Esnaf ve Sanatkârlar için yazıyorum.

Sayın Cumhurbaşkanım Ülke olarak korona virüs hastalığı yüzünden gerçekten zor günler geçiriyoruz; tabi ki herkes kendine göre ayrı ayrı sıkıntılar içinde. Ama Bu virüsten etkilenen herkesten fazla Esnaf ve Sanatkârlarımız oldu.

SAYIN CUMHURBAŞKANIM ESNAF VE SANATKÂRLARIMIZ İÇİNDE DE EN MAĞDURLARI DA ÖZELLİKLE İŞYERLERİ KAPANAN ESNAFLARIMIZ OLDU.

Sayın Cumhurbaşkanım ne olur inanın onların Odaya geldiklerinde, mağduriyetlerini anlattıklarında, çaresizce ‘bizler şimdi napacağız, evimizi nasıl geçindireceğiz, ne zaman açacağız, hiç bir yardım yok mu’ dediklerinde bizlerinde yapacağı bi şey olmadığından onları teselli bile edemiyoruz artık.

Sayın Cumhurbaşkanım açık olan Esnaflarımızda yazılan cezalardan muzdaripler. Ne zaman bir ekip gelecek, bir şey bulacak, belki de bir kaç aylık biriktirdiği parayı cezaya mı verecek onun sıkıntısı içindeler. Dolayısıyla en mağdur olan esnaflar bu kadar üstlerine gelinmesinden çok üzgünler.

Sayın Cumhurbaşkanım her daim devleti için, vatanı için, bayrağı için, ezanı için canını bir an bile hiç düşünmeden verecek olan bu Esnaf ve Sanatkârımız her daim sizlerin aldığı her kararın arkasında ve Sizden şefkat beklemekteler.

Sayın Cumhurbaşkanım Özellikle kapatan esnaflarımıza evlerini geçindirecek kadar bir yardım veya faizsiz bir destek daha olursa en

Sayın Cumhurbaşkanım sözlerime son verirken İlçemizdeki tüm Esnaf ve Sanatkârlar adına size saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz. Cenab-ı Allah inşallah biran evvel bu hastalıktan ülkemizi kurtarsın.

Sizleri ve Milletimizi Allah’a emanet ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol