banner1078
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI ÖZEL TARAFTARLAR HEDEFIMIZ ONCE IYI INSAN YETIŞTIRMEK TANRIVERDİ: ASLA GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİLER FALA BAKACAK!

Bu haber kez okundu.

AFŞİN-DER ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU
 Her yıl birçok etkinlik ile üyeleri arasındaki bağları güçlendiren Afşinder, bu yılda geleneğini bozmayarak Florya dernek merkezinde üyeleri için bir iftar yemeği düzenledi. İftar davetine çok sayıda dernek üyesi ailecek katıldı.

İftar vaktinin gelmesi ile oruçlar açıldı ve paylaşmanın hazzı ve mutluluğu katılanların simasına yansıdı. Yemeğin sonunda, birlik ve beraberliğimiz ve yakın zamanda şehitlerimiz için eller açılıp dualar edilerek hep bir ağızdan Âmin denildi.

RAMAZAN PAYLAŞMAKTIR,

Konu hakkında açıklama yapan Afşinder Başkanı Ahmet Ardıç, dostluk, kardeşlik ve kültürün buluştuğu adres olarak tanımlıyoruz derneğimizi. Bu misyon ile her yıl farklı adlardaki etkinlikler ile üyelerimizin bir araya gelmesine vesile olacak ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz. Ramazan ayı ise bu birliktelik ve paylaşmanın en güzel zamanıdır. Derneğimize gönülden bağlı kardeşlerimiz ile bugün, her zaman toplandığımız derneğimizde bu sefer iftar soframızı paylaşmak, Ramazanın feyzi ve bereketinin aynı sofrada pekiştirmek için toplandık. Derneğimize emek ve katkı sunanlar ile ileriki bir tarihte ikinci bir iftar programı daha planlıyoruz inşaallah. Allah hepimizi Ramazanın bereketinden istifade edenlerden eylesin, katkı sunanlara ve katılan üyelerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol