Öne Çıkanlar DEDEZADE SOKAĞI HAYAT BULUYOR! dizi BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ TIP VE BİYOLOJİK BİLİMLERDE İNOVASYON NAİL VE ERTUĞRUL

Bu haber kez okundu.

23 NİSAN’DA AFŞİN BELEDİYESİNE YENİ BAŞKAN…
 23 Nisan 1923'ün Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluş yıldönümü olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, bağımsızlığa adım atılan ilk günün çocuklara, geleceğe hediye edildiğini söyledi. Göreve geldikleri ilk günden bugüne tüm çabalarının gelecek nesiller için güzel ve yaşanabilir Afşin oluşturmak için mesai harcadıklarını dile getiren Güven, şöyle devam etti: "

Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu güzel günü çocuklarımıza hediye etti. Bu güzel ülkemizi bizlere bırakmışlar. Bundan sonraki süreçte bizlere düşen en önemli görev bu ülkeyi dünya mazlumlarına umut olacak güçlü, kuvvetli birlik ve beraberlik içerisinde bir olan bir ülke haline getirebilmektir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ile birlikteyiz. Onlar bizlerin, geleceğinin teminatı.

Tüm dünyadaki çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” Belediye olarak öğrencilerin faydalanması için Rabia Parkı'nda trafik eğitim parkuru hazırladıklarını ifade eden Güven, burada trafik eğitimi derslerini uygulamalı olarak yapabileceklerini söyledi. Başkan Güven, öğrencilerin merakı üzerine makamda bulunan 100 yıllık gramofon ‘da taş plak çalarak müzik dinletti. Güven, ziyarette öğrencilere satranç takımı hediye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol