banner866

banner860

banner861

banner862

banner863

banner864

banner850

12 ŞUBAT KURTULUŞ PARKI YENİLENDİ

02 Temmuz 2018 Pazartesi 12:31
Bu haber 270 kez okundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Şehit Abdullah Çavuş mahallesindeki 20 dönüm alana kurulu olan12 Şubat Kurtuluş parkı dahil, park ve yeşil alan çalışmaları kapsamında park ve yeşil alanlarda bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiriyor. Bu çalışmalar, Büyükşehir Belediyesi tarafından bakım çalışmaları tamamlandı.

12 ŞUBAT KURTULUŞ PARKI YENİLENDİ
 12 Şubat Kurtuluş Parkı düzenleme çalışması kapsamında; parke döşeme, oyun grubu montajı ve boya çalışmaları yapılarak halkın hizmetine sunuldu.

Parkta yapılan düzenleme çalışmalarına ilişkin görüşlerini dile getiren Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi Muhtarı Fatih Karaköse: “Mahallemiz sınırları içerisinde yer alan 12 Şubat Kurtuluş Parkımız da bakım ve onarım çalışmaları tamamlanarak halkımızın hizmetine sunuldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Büyükşehir Belediyemiz özverili bir çalışma ile parkımızı baştan sona yeniledi. Bu arada mahalle sakinlerimize de hem mahallemize hem de yapılan hizmetlere sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu hizmetler mahalle sakinlerimizin kullanımı için yapılan hizmetler. Yapılan hizmetleri ne kadar iyi kullanır ve gözetir, korursak, sonuçta yine mahallemiz kazanır diye düşünüyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder