banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

MURAT ŞAHİN: GÜVENLİ MARKA VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET İLE MÜŞTERİ AĞIMIZ GENİŞLEDİ

05 Nisan 2017 Çarşamba 10:18
Bu haber 2914 kez okundu

Bölgenin ve Kahramanmaraş’ın en büyük Alışveriş Merkezi Piazza AVM’nin içerisinde faaliyet gösteren Türk Telekom Bayi Murat Şahin hem şirket hem de müşterilerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Bir devle çalışmak hem çok güzel hem çok riskli. Avea ve TTNET'in Türk Telekom çatısı altında birleşmesi dev bir şirket yaratırken vatandaşlarımız üzerinde de iyi bir etki bırakarak müşteri ağımızı genişletti” dedi.

MURAT ŞAHİN: GÜVENLİ MARKA VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET İLE MÜŞTERİ AĞIMIZ GENİŞLEDİ
 Kahramanmaraş’ın siyaset ve iş adamlarına da hizmet veren Murat Şahin Piazza AVM’de ki iş yerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, birbirinden yetenekli ve güler yüzlü personeli ile Kahramanmaraş’ın hizmetinde olduğunu belirterek daha önce Avea bayisi olduğunu geçtiğimiz 2016 yılının Ocak ayında iki devin yani Avea ve TTNET’in Türk Telekom çatısı altında birleşmesi ile çok güzel şeylerin yaşandığını bununda vatandaşlar üzerinde güzel bir etki yarattığını ve vatandaşların Türk Telekom’a güvenlerinin arttığını söyledi. Şahin sözlerine şöyle devam etti: “ Mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerimiz 'Türk Telekom' çatısı altında bir araya getirilerek yeni bir dönem başlatıldı. Bu yeni dönemde, Türk Telekom tüm Türkiye'ye yayılmış fiber altyapısı, hem mobil, hem sabit alandaki hizmetlerin de kendini gösterdi. Peki bu ne anlama geliyor? derseniz bu en yüksek kapasite, en yüksek hız, en yüksek servis kalitesi, en geniş ürün portföyü, tek noktadan hizmet, tek çağrı merkezi ve tek internet sitesi anlamına geliyor. İşte bütün bunlar bir araya gelince de geriye tek bir şey kalıyor, şirketine güvenmek, bu güveni arkana alarak güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti. Çok şükür biz çalışma arkadaşlarım ile bunu başardık iş yerimizin kapısından giren herkes buradan çıkarken güvenli ve güler yüzlü hizmet almanın huzuru ile çıkıyor. Onların yüzündeki bu huzur bizimde daha huzurlu, daha güvenli çalışmamızı sağladığı için buda başarıyı getiriyor. Ben öncelikle bu güveni bize verdiği için Türk Telekom’un değerli yöneticilerine, ardından bize güvendikleri için müşterilerimize ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için çalışan sevgili çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor birbirinden cazip avantajları olan işyerimize bir kahvemizi içmeye bekliyoruz” dedi.

Türk Telekom müşterilerinden Akın Ozan ise Türk Telekom ailesine geçen yıl katıldığını belirterek: “ Geçen yıl bu iş yerinin önünden geçerken merak edip içeri girdim içeride gördüğüm güler yüz ve samimiyet beni Türk Telekomlu yaptı, bir süre kullandığım hattımdan çok memnun kaldım ve eşimin, kızımın, oğlumun hatlarını da Türk Telekom’a geçirdiğim gibi zannediyorum operatör hizmetlerinden memnun olmayan en az on kişiyi de bu güler yüzlü ve güvenilir hizmetle tanıştırdım” dedi.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder