IRAK ANKARA BÜYÜKELÇİSİ AL-KHATEEB MST ÜRETİM TESİSLERİNDE

17 Şubat 2019 Pazar 12:04
Bu haber 6862 kez okundu

Irak'ın Ankara Büyükelçisi Hussain Mahmood Al-Khateeb, Irak Gaziantep Başkonsolosu Mohammed Salman Al-Janabi ve beraberindeki heyetle birlikte MST İş ve Tarım Makinaları Üretim Tesisleri’nde inceleme yaptı.

IRAK ANKARA BÜYÜKELÇİSİ AL-KHATEEB MST ÜRETİM TESİSLERİNDE
  

Gaziantep 4’üncü Organize Sanayi Bölgesi’ndeki MST Üretim Tesislerinde SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu tarafından karşılanan Büyükelçi Al-Khateeb ve beraberindekilere, MST İş ve Tarım Makinaları Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı ve İhracat Direktörü Ersin Fesli tarafından tesislere ilişkin bilgi sunuldu.

Büyükelçi Al-Khateeb, her anı yoğun bilgilendirme ve ziyaretle geçen Gaziantep programı kapsamında inceledikleri tesislerden etkilendiğini belirterek, kendilerini konuk eden SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu, MST İş ve Tarım Makinaları Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı ve İhracat Direktörü Ersin Fesli’ye teşekkür etti.

MST HAKKINA

        MST İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep 4’üncü OSB’de 42.000 metrekare kapalı alanlı, modern teknoloji ile donatılan tesislerde ürettiği MST markalı kazıcı yükleyici, teleskopik yükleyici ve ekskavatörle, ülkemiz sanayiine önemli değer katmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları ile ürün gamını sürekli artıran ve yeni teknoloji çalışmaları yapan MST’nin Ar-Ge çalışmalarını, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca tescillenen Ar-Ge merkezinde Türk mühendis ve teknisyenler yürütmektedir.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder