banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

GÜNEY ANADOLU SAVUNMA, HAVACILIK YERLİLEŞTİRME ZİRVESİ

21 Mart 2017 Salı 15:23
Bu haber 2125 kez okundu

Sanko Makina, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde, SANKO’nun ana sponsorluğunda düzenlenen “Güney Anadolu Savunma, Havacılık Yerlileştirme Zirvesi” kapsamında açılan fuarda ürünlerini tanıtıyor.

GÜNEY ANADOLU SAVUNMA, HAVACILIK YERLİLEŞTİRME ZİRVESİ
banner656
 Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın büyük önem verdiği ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın desteklediği zirve, Gaziantep Sanayi Odası koordinasyonunda gerçekleştiriliyor.

 

Savunma Sanayii İmalatçılar Derneği ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Platformu Derneği işbirliğinde düzenlenen zirveye ASELSAN, ASPİLSAN, HAVELSAN, TEI, TAI/TUSAŞ, ROKETSAN, THY Teknik, MKEK, TÜBİTAK SAGE, FNSS VE NUROL gibi savunma ve havacılık sanayinde öncü olan resmi ve özel kurumlar tanıtım yapıyorlar.

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu’nun katıldığı zirvede, Sanko Makina tarafından açılan stantta, sektör temsilcileri Gaziantep’te üretilen bekoloder ve telehandlerin yanı sıra, Başak traktör ve makine aksamları konularında bilgilendirildi. 

Zirvenin resmi açılışı, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde yarın saat 09.30’da Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın da katılacağı törenle yapılacak. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder