Öne Çıkanlar BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR Akbaba Ailesi BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER MUHAMMED GEVHER

Bu haber kez okundu.

YÜZMEME ENGEL OLMA DESTEK OL
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından SODES projesi kapsamında( Yüzmeme Engel olma Destek ol)   engelli kardeşlerimizin topluma kazandırılması, beceri ve yeteneklerini geliştirmeleri, kendilerine güven duygusu oluşturmak, başarılarını mutlu bir şekilde yaşamalarına yardımcı olmaktır.

İlimizde bulunan Görme, Bedensel, Zihinsel engelli çocuklarımızın rehabilitasyonunu hızlandırmak fiziksel gelişmelerine katkı sağlamak amacıyla 50 engelli çocuğumuza  (Yüzmeme Engel olma Destek ol)  projesi ile yüzme sporunu tanıştırmayı sevdirmeyi istiyoruz. 10 ay sürecek olan engelli sporcularımıza yönelik çalışmalar İl Müdürlüğümüz kapalı yüzme havuzunda  4  Antrenör ile birlikte Haftada 4 gün belli bir program dahilinde devam edilecektir. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak engelli sporcularımızın yüzme havuzuna rahatlıkla girebilmelerini sağlamak  amacıyla engelli asansörü hazır hale getirilecektir. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından  SODES projesi kapsamında sporculara malzeme desteği sağlanmıştır.( Mayo, Bone, Tişört, Spor çantası, Terlik, Yüzme Havlusu, Şapka ) Dağıtımı yapıldı. Bu projede emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol