banner637

TENİS İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

22 Kasım 2017 Çarşamba 13:54
Bu haber 274 kez okundu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kort Tenisi İl Birinciliği müsabakaları 04-18 Kasım 2017 tarihlerinde 12 Şubat Tenis Kortunda 13 kategoride 149 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

TENİS İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU
 Tenis İl Birinciliği müsabakaları sonunda derece elde eden sporculara Madalya ve kuplarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Bilim Sanayi Teknoloji İl Müdürü Nesih Tanrıverdi ve Tenis İl Temsilcisi Mernuş Ağır Takdim Etti.                 

 

TENİS İL ŞAMPİYONASI       DERECEYE GİREN SPORCULAR

 

8 YAŞ ERKEKLER                                                9 YAŞ KIZLAR

1.     İSMAİL EREN SAÇMALI                               1. BAHAR ERTÜRK

2.     EYMEN KOCA                                               2. REYYAN ŞENER

3.     ERDEM TOROMAN                                     3. SULTAN CİHAN

 

9 YAŞ ERKEKLER                                                10 YAŞ KIZLAR

1.     AZİZ TAHA NOHUTLU                                 1. ELİF AKTOP

2.     EMRE TOPALOĞLU                                     2. F. ZEHRA ÖZKAN

3.     ERKAM DAVARCI                                        3.  GÜLCEM BERRA IŞIK

 

10 YAŞ ERKEKLER                                              12 YAŞ KIZLAR

1.     YASİN AĞIR                                                  1. Ş. RANA HAŞAP

2.     TAHA EMİN DEBGİCİ                                  2. RANA ÖZCAN

3.     MUHAMMET ENGİZEK                                3. ASUDE GÜL ERTÜRK

 

12YAŞ ERKEKLER                                               14 YAŞ KIZLAR

1.     İBRAHİM AĞIR                                            1. PIRIL TÜMER

2.     EMİR SEVİNER                                             2. SEFANUR YİĞİT   

3.     BATUR TÜMER                                            3. A. BUSE YAKAR

 

14 YAŞ ERKEKLER                                              17 YAŞ KIZLAR

1.     M. ÖKKEŞ DİKEN                                         1. ASUDE GÜLBAHAR

2.     M. ALPEREN AKDAN                                   2. Z. ASUDE DEBGİCİ

3.     YUSUF KISAKÜREK                                      3. CEYDA KAHRAMANOĞLU

 

17 YAŞ ERKEKLER                                              BÜYÜKLER

1.     BERKAN IŞIK                                                1.MEHMET TOROMAN

2.     MEHMET DAMAR                                       2.EMRE DEMİRBAĞ

3.     A. ERDEM YETER                                         3.KEMAL CANLI

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder