banner1066
Öne Çıkanlar ÖĞRENCİLERDEN MÜFTÜ VE DİYANET YAYINEVİ ZİYARETİ BATIPARK STADINDA 5 BİN KİŞİYLE İFTAR ZARARLILARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR FARUK AKSU GEBEL

Bu haber kez okundu.

SANKO’LU KÜÇÜK KIZLARIN BÜYÜK BAŞARISI
 Öğrenciler Dila Bingül, Deniz Ay, Ada Üstünsoy, Pelin Hamamcı, Ceren Ülger’in yer aldığı takım, Türkiye genelinde yapılan bölge elemelerinde ilk 12 takım arasına girmeyi başardı. Ayrıca 50 metre serbestte ferdi olarak yarışan Deniz Ay, bölge üçüncüsü oldu.

Malatya Gençlik Hizmetleri Yüzme Havuzu’nda yapılan yarışlarda İstanbul, Adana, Ankara, Malatya, Mersin ve Gaziantep’ten gelen dokuz takım arasında geçen zorlu mücadele sonunda ilk üç derecede yer alan takımlar, Gaziantep’te yapılacak Türkiye Finallerinde yarışacak.

EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM!

Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Murat Köylüoğlu, başta öğrencileri olmak üzere disiplinli ve programlı çalışan öğrencilerinin bu başarısında emeği geçen öğretmenlerini ve destekleriyle hep yanlarında olan velilerini kutladı.

Akademik başarının bütünsel ve çok yönlü gösterilen bir çaba sonucu oluşabileceğini belirten Köylüoğlu, Özel Sanko Okulları’nın izlediği akademik politikaların ve fiziki donanımların, öğrencilerin potansiyellerini açığa çıkararak desteklemenin yanında çağın gereklerine göre çok yönlü yetişmelerini de sağladığını vurguladı.

Köylüoğlu, bu başarıda Türkiye’nin ilk 12 okulu arasında yer almanın gururunu yaşadıklarını ve Türkiye finallerinde de sevindirici sonuçlar olabileceklerine inandıklarını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol