Öne Çıkanlar PİAZZA SALILARI UÇURACAK TEPE; ÇIRAK YETİŞMİYOR SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI CHP DALKARA DEDİ

Bu haber kez okundu.

SANKO OKULLARI’NA YÜZMEDE ÇİFTE ŞAMPİYONLUK KUPASI
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce, okullararası yapılan ‘’Minikler – Küçükler İlBirinciliği Yüzme Müsabakaları’’nda şampiyonluğa adına yazdıran Pelin Tan, Nehir Ay, Beril Öztürk, Azra Keven, Melisa Özkılıç ve Sude Bingül’ün yer aldığı Minik KızTakımı ve Deniz Ay, Dila Bingül, Ceren Ülger, Cemre Pelin Hamamcı, Ada Üstünsoy, Oya Sima Özberk, Gamze Neva Özatan’dan oluşan Küçük Kız Takımı şampiyonluk kupası madalyalarla ile döndü.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen yarışlarda, ayrıca Özel Sanko Okulları Küçük Erkek ve Minik Erkek Takımları da il ikincisi olarak yarışları tamamladı.

Özel Sanko İlkokul ve Ortaokul Müdürü Handan Şahintaş,  başarılarından dolayı öğrencilerini tebrik ederek, ‘’İki kız takımımızın şampiyon olması bizlere gurur verdi. Aldıkları sağlam altyapı çalışmalarını sonuçlarla kanıtlayan öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyoruz” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol